O mně

banner picture

O hudbě sním od doby, kdy jsem dostal své první rádio a kytaru.

Po té, co jsem dostudoval první školu coby kuchař, jsem šel studovat hudbu na konzervatoř v Kroměříži (operní zpěv) a po té na Státní konzervatoř v Praze (populární zpěv).

Prošel jsem hodně kapel, orchestry, muzikály i velká evropská pódia na mezinárodních soutěžích v sólovém zpěvu, ze kterých mám spoustu krásných umístění a neskutečné zážitky, ze kterých čerpám dodnes.

V současné době jsem zpěvák, hudebník, streamer ale i pedagog zpěvu na hudební škole, kde mě těší, že mohu předávat své zkušenosti další generaci.


V r. 2015 jsem začal nahrávat první nahrávky na Youtube a od r. 2016 se plně věnuji živému streamování na Twitch.tv, kde se kolem mě vybudovala užasná komunita lidí. Zpívám živě nejznámější české i zahraniční písně na přání pomocí nahrávání smyček (Looper), baskytary, bicích, klavíru, kytar a spousty dalších hraček.

Nevím, kam mě ještě cesta zavede, ale zpívat pro tolik lidí živě z celé republiky i ze světa je užasná zkušenost a nesmírně mě to baví.

Tak se za námi stav a přijď zrelaxovat, zablbnout, zazpívat si a dobře si pokecat v chatu! Twitch.tv/jancechovsky


Nejsem zastoupen žádnou uměleckou agenturou. V případě zájmu o vystoupení či spolupráci mě kontaktujte na email: info@jancechovsky.cz